Naše bouřkové skleničky

V této sekci naleznete bouřkové skleničky, které naše společnost vyrábí a prodává. Pro výrobu bouřkových skleniček používáme materiály prvotřídní kvality, jako je vyzrálé bukové dřevo, mosaz a chemicky odolné sklo nejvyšší kvality vyrobené v České republice. Každý model je vyráběn ručně. Tyto skleničky si lze u nás zakoupit jak v jednom, tak i ve více kusech. Na přání zákazníka je možné dodávat i stovky kusů.

Každá bouřková sklenička je ručně vyráběna, proto se rozměry jednotlivých modelů mohou nepatrně lišit v některých parametrech. Některé modely obsahují mosazný prvek, který sám o sobě přirozeně stárne (pozvolné potahování mosazi patinou). Toto stárnutí je přirozený proces, kterému tento materiál pozvolna podléhá. Opatřuje tak bouřkovou skleničku nádechem minulosti a tajemna. Bouřková sklenička se tak pozvolna vrací do doby, ze které původně pochází.

Každá bouřková sklenička je originálem!

Před zakoupením bouřkové skleničky doporučujeme pročíst si příbalové listy, abyste věděli, jak s bouřkovou skleničkou zacházet.


Standardní produkce

V této kategorii jsou naše originální bouřkové skleničky, u kterých jsme navrhli design a výrobní postup tak, aby umožňoval větší produkci jednotlivých modelů v kratším časovém úseku.Jednokusové originály

Do této kategorie spadají bouřkové skleničky jejichž design se vyvíjel v dělším časovém úseku podle výskytu a dostupnosti materiálu. Každá dřevěná a mosazná část výrobku musí být individuelně opracována tak, aby jednotlivé části společně tvořili jedinečný designový kus. Vzhledem k časové náročnosti výroby, je produkce těchto modelů omezená na jeden kus, ve vyjímečných případech může být vyrobeno několik málo identických modelů v průběhu delšího časového úseku.Uvedené ceny jsou včetně DPH.