Nabídka spolupráce

Na přání zákazníka dokážeme navrhnout a zrealizovat sériovou výrobu bouřkových skleniček. V případě zájmu o spolupráci, nás neváhejte kontaktovat na email: info@habrgold.cz.

Našim významným odběratelem je nejstarší americký katalog Hammacher-Schlemmer, kterému jsme na základě jeho požadavku navrhli bouřkovou skleničku HS-K80 a zrealizovali její sériovou výrobu. Tento produkt se stal významným artiklem tohoto katalogu pro rok 2017 s garancí exkluzivity pro USA a Kanadu.

  • Pro Váš obchod

V případě zájmu o spolupráci v oblasti rozšíření sortimentu, Vám můžeme nabídnout naše stávající bouřkové skleničky, nebo můžeme navrhnout a vyrobit bouřkové skleničky podle Vašich představ.

  • Pro Vaší firmu

Bouřková sklenička může být ideální originální pozorností pro Vaše obchodní partnery nebo zaměstnance. Firmám nabízíme možnost dodávání skleniček dle konkrétních požadavků.

  • Země světa, kde všude se můžete setkat s našimi bouřkovými skleničkami

Austrálie, Belgie, Česká republika, Finsko, Francie, Německo, Irsko, Itálie, Japonsko, Kanada, Maďarsko, Nizozemsko, Norsko, Peru, Rakousko, Rusko, Slovenská republika, Spojené království, Spojené státy americké, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko.