Nabídka spolupráce

Na přání zákazníka dokážeme navrhnout a zrealizovat sériovou výrobu bouřkových skleniček. V případě zájmu o spolupráci, nás neváhejte kontaktovat na email: info@habrgold.cz.

Našim významným odběratelem je nejstarší americký katalog Hammacher-Schlemmer, kterému jsme na základě jeho požadavku navrhli bouřkovou skleničku HS-K80 a zrealizovali její sériovou výrobu. Tento produkt se stal významným artiklem tohoto katalogu pro rok 2017 s garancí exkluzivity pro USA a Kanadu.

  • Pro Váš obchod

V případě zájmu o spolupráci v oblasti rozšíření sortimentu, Vám můžeme nabídnout naše stávající bouřkové skleničky, nebo můžeme navrhnout a vyrobit bouřkové skleničky podle Vašich představ.

  • Pro Vaší firmu

Bouřková sklenička může být ideální originální pozorností pro Vaše obchodní partnery nebo zaměstnance. Firmám nabízíme možnost dodávání skleniček dle konkrétních požadavků.

  • Země světa, kde všude se můžete setkat s našimi bouřkovými skleničkami

Austrálie, Belgie, Česká republika, Čína, Dánsko, Finsko, Francie, Německo, Irsko, Itálie, Japonsko, Kanada, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Mexiko, Nizozemsko, Norsko, Peru, Rakousko, Rusko, Slovenská republika, Spojené království, Spojené státy americké, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko.